Najbližšia predajňa: Prosím povoľte geolokáciu
FOKUS klub

Odporučte nás svojim blízkym
a získajte spolu s nimi ďalšie výhody

FOKUS klub

Ako to funguje?

Je to jednoduché - stačí keď Váš známy uvedie Vaše telefónne číslo ako referenciu v jeho novej objednávke kompletných dioptrických okuliarov. Ak ste členom FOKUS klubu, máte nárok na zľavu obaja.

FOKUS klub

Aká je výška Vašej odmeny?

Výška odmeny pre priateľa, ktorému ste nás odporučili, sa nemení - zľavu 5% z hodnoty dioptrických rámov k prebiehajúcej akcii si môže uplatniť hneď pri vytvorení jeho prvej objednávky kompletných dioptrických okuliarov.

FOKUS klub

O každej objednávke, pri ktorej zákazník uvedie Vaše telefónne číslo ako referenciu, Vás budeme informovať e-mailom . Súhrn Vašich odporúčaní môžete vidieť aj na Vašom vernostnom účte vo FOKUS klube.

Zľavy za odporúčanie môžete ľubovoľne kombinovať nielen s prebiehajúcimi marketingovými akciami, ale môžete si ich rozložiť aj na viaceré nákupy. Napríklad je len na Vás, či Vaše 3 získané odporúčania využijete na 1 nákup služby Predĺženej záruky zadarmo, alebo si ich rozložíte na 20% a 10% zľavu na 2 nákupy dioptrických obrúb pri vytvorení novej objednávky.

Vaša odmena sa zvyšuje podľa toho, koľko známych nám odporučíte a koľko z nich Vaše telefónne číslo uvedie ako referenciu pri jeho objednávke. Čím viac ich bude, tým viac sa bude Vaša odmena zvyšovať.

1 odporúčanie = zľava 10 % hodnoty dioptrických rámov pri objednávke kompletných dioptrických okuliarov
2 odporúčania = zľava 20 % hodnoty dioptrických rámov pri objednávke kompletných dioptrických okuliarov
3 odporúčania = Predĺžená záruka na Vaše nové dioptrické okuliare zadarmo
4 odporúčania = dioptrický rám podľa Vášho výberu zadarmo pri vytvorení objednávky na nové dioptrické okuliare

FOKUS klub