Najbližšia predajňa: Prosím povoľte geolokáciu
FOKUS Optik klub

Na prvom mieste ste VY!
Aké sú výhody?

FOKUS klub

Za každý nákup Vás odmeníme, aj za ten najmenší.

Z každého nákupu u nás na pobočke FOKUS Vám vrátime 3% z jeho celkovej hodnoty vo forme bodov na Váš FOKUS klub vernostný účet. Bude len na Vás, kedy použijete získané body a premeníte ich na poukážky na Váš ďalší nákup.

FOKUS klub

Spokojných členov FOKUS klubu odmeňujeme za každé odporúčanie.

Prečo sa nepodeliť o Vašu dobrú skúsenosť s nami s niekým Vám blízkym a nezískať tak výhodu pre seba aj pre neho? Ako to funguje?

FOKUS klub

Nechajte nás osláviť Vaše veľké dni s Vami.

V rodine si jej členovia dávajú k takýmto príležitostiam darčeky. Inak tomu nie je ani v rodine FOKUS a každý náš člen dostáva k verejným akciám aj niečo naviac.

FOKUS klub

Aj za ten najmenší nákup Vás odmeníme a vrátime Vám 3% z celkovej hodnoty Vášho nákupu u nás. Pripíšeme Vám ich vo forme bodov naspäť na Vaše vernostné konto a Vy si ich môžete kedykoľvek premeniť na poukážku na Váš ďalší nákup.

FOKUS klub

Hovoríme si – prečo sa nepodeliť o Vašu dobrú skúsenosť s nami vo Vašom okolí? Ako člena FOKUS klubu Vás odmeníme za každého nového zákazníka a Vaše odporučenie k nám. Výhody získavate obaja a u nás odmeňujeme každého, kto chce pomôcť dobrou radou. Ako presne to funguje?

FOKUS klub

Vaše dôležité dni nemôžu ostať nepovšimnuté a bez darčeka! Nechajte nás ich osláviť spolu s Vami a byť súčasťou Vašej oslavy. S prázdnymi rukami sa na rodinné oslavy nechodí.

FOKUS klub
FOKUS klub
FOKUS klub

Sľubujeme, že ako členovia FOKUS klubu budete mať vždy pred ostatnými náskok. O našich chystaných novinkách a akciách Vás budeme informovať s dostatočným predstihom.

FOKUS klub

Nadštandardná VIP služba pre členov FOKUS klubu je úplnou samozrejmosťou. Pri návšteve našich pobočiek Vám bezplatne vyčistíme okuliare a dokonca si u nás drobné opravy do 4 EUR vybavíte na počkanie a bezplatne.

FOKUS klub

Cítili ste sa u nás dobre a boli ste s našimi službami spokojný? Alebo by ste u nás naopak niečo radi zlepšili? Ohodnoťte Vašu návštevu cez Google recenzie a podeľte sa tak o Vašu skúsenosť, nech je už Vaše hodnotenie akékoľvek. Sme vďační za každú spätnú väzbu.